Психологія здоров'я людини: силабус навчальної дисципліни за освітніми програмами «017 Тренерська діяльність в обраному виді спорту; Фітнес та рекреація» на 2023-24 н.р. (бакалавр)

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2023
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Бердянський державний педагогічний університет
Анотація
Мета курсу: оволодіння теоретичними та практичними основами збереження та зміцнення здоров’я людини, засвоєнні методів та прийомів роботи з виявлення фізичного, соціального та психічного рівнів здоров’я, збереження працездатності, самовпливу на організм за допомогою сучасних оздоровчих технологій, а також формуванні свідомого ставлення до власного здоров’я та ведення здорового способу життя.
Опис
Ключові слова
психологія здоров’я, чинники ризику, внутрішня картина здоров’я, еталони здоров’я, моделі здоров’я, психічне здоров’я, професійне довголіття, стрес, періоди життя, професійне вигорання, емоційне вигорання
Бібліографічний опис
Примак Є. Г. Психологія здоров'я людини: силабус навчальної дисципліни за освітніми програмами «017 Тренерська діяльність в обраному виді спорту; Фітнес та рекреація» на 2023-2024 н. р. (бакалавр). – Запоріжжя : БДПУ, 2023. – 5 с.