Українсько-польські відносини: минуле і сучасність : силабус навчальної дисципліни 2023-2024 навчальний рік для ОП Історія (магістратура)

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2024
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Бердянський Державний Педагогічний Університет
Анотація
Навчальний курс «Українсько-польські відносини: минуле і сучасність» спрямований на аналіз відносин між українцями та поляками в різних площинах: політичній, соціально-економічній та культурній. Курс охоплює історичний період від давніх часів до сучасності. Мета курсу - надати студентам глибоке розуміння важливих історичних та сучасних подій, які вплинули на відносини між двома сусідніми народами. Предмет курсу включає вивчення історії взаємин між Україною та Польщею, від подій минулого до сучасності. В рамках курсу досліджуються ключові етапи спільного історичного минулого. Також аналізуються сучасні виклики та можливості для співпраці між Україною та Польщею у політичній, економічній, культурній та інших сферах.
Опис
Ключові слова
Дипломатія, історія, політика, міжнародні відносини, двосторонні відносини, культурний обмін, міграція, конфлікти, співпраця, сусідство
Бібліографічний опис
Федорик Ю. В. Українсько-польські відносини: минуле і сучасність : силабус навчальної дисципліни 2023-2024 навчальний рік для ОП Історія (магістратура). ‒ Запоріжжя: БДПУ, 2024. - 7 с.