Керівництво логопедичним пунктом та організація приватної логопедичної практики : силабус на 2023-2024 н. р. (ОПП "Спеціальна освіта")

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2023
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
БДПУ
Анотація
Силабус освітнього компонента "Керівництво логопедичним пунктом та організація приватної логопедичної практики" за освітньою програмою «Спеціальна освіта» на 2023-2024 навчальний рік. Метою викладання навчальної дисципліни «Керівництво логопедичним пунктом та організація приватної логопедичної практики» є надання професійних знань та формування навичок у здобувачів вищої освіти, необхідних для ефективного керівництва логопедичним пунктом та організації приватної логопедичної практики. Предметом цієї дисципліни є вивчення теоретичних і практичних аспектів керівництва логопедичним пунктом та організації приватної логопедичної практики.
Опис
Ключові слова
логопедичний пункт, приватна логопедична практика, вчитель-логопед, приватний логопед, змішаний формат надання логопедичних послуг, брендування, педагогічний менеджмент в логопедичній практиці
Бібліографічний опис
Мицик Г. М. Керівництво логопедичним пунктом та організація приватної логопедичної практики : силабус освітнього компонента за освітньою програмою «Спеціальна освіта» на 2023-2024 навчальний рік / Г. М. Мицик. – Запоріжжя : БДПУ. 2023. – 9 с.