Професійна підготовка майбутніх соціальних працівників до роботи з випадками гендерно зумовленого та домашнього насильства

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2023
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Вінниця : ТВОРИ
Анотація
У розділі актуалізується проблема професійної підготовки майбутніх соціальних працівників до роботи з випадками гендерно зумовленого насильства, обумовленої масштабністю поширення випадків порушення прав і свобод особистості на індивідуальному та інституційному рівнях, необхідністю доступу постраждалих осіб до якісних соціально-психологічних послуг на основі гендерно-чутливого підходу, що ускладнюється в умовах воєнного стану та глибокої гуманітарної кризи в Україні. Визначено зміст підготовки та обгрунтовано організаційно-педагогічні умови, що сприятимуть формуванню готовності майбутніх фахівців до професійної діяльності у визначеному напрямі з урахуванням реалій сучасності.
Опис
Ключові слова
підготовка майбутніх соціальних працівників, генедер, гендерно зумовлене насильство, домашнє насильство
Бібліографічний опис
Мацейко Н. В. Професійна підготовка майбутніх соціальних працівників до роботи з випадками гендерно зумовленого та домашнього насильства / Н. В. Мацейко // Соціально-освітні домінанти професійної підготовки фахівців соціальної сфери та інклюзивної освіти : колективна монографія / О. Гуренко, Н. Захарова, Н. Мацейко, К. Петровська, А. Попова, А. Тургенєва ; за заг. ред. к. пед. н., доц. К. Петровської. – Вінниця : ТВОРИ, 2023. – С. 124–146.
Зібрання