Соціально-психологічний тренінг розвитку організаційних та комунікативних навичок для студентів, які проходитимуть педагогічну практику в дитячих оздоровчих таборах

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2015
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Науковий вісник Миколаївського державного університету імені В.О. Сухомлинського
Анотація
У статті подано авторську програму соціально-психологічного тренінгу, спрямованого на розвиток організаційних та комунікативних навичок студентів, які проходитимуть педагогічну практику в дитячих оздоровчих таборах. Реалізація програми сприяє розширенню знань з області практичної та вікової психології; формуванню практичних умінь і навиків з організації різноманітної діяльності дітей в умовах оздоровчого табору; розвитку лідерських якостей і комунікативних умінь; орієнтації учасників тренінгу на самостійне проектування програм організації діяльності (як індивідуальних, так і групових) з подальшою їх реалізацією.
Опис
Ключові слова
соціально-психологічний тренінг, комунікативні навики, спілкування, організаційні навики, емпатія
Бібліографічний опис
Фролова О. Соціально-психологічний тренінг розвитку організаційних та комунікативних навичок для студентів, які проходитимуть педагогічну практику в дитячих оздоровчих таборах / О. Фролова // Науковий вісник Миколаївського державного університету імені В.О. Сухомлинського. Серія : Психологічні науки : зб. наук. пр. / за ред. Н.О. Євдокимової. - Миколаїв : Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, 2015. - Вип. 2. - С. 151–155.
Зібрання