Грантова підтримка здобувачів вищої освіти: успішний досвід участі у міжнародному проєкті

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2023
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Мистецтво та освіта
Анотація
У статті висвітлюється успішний досвід участі у міжнародному освітньо-мистецькому проекті на грантовій основі, реалізованого на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету впродовж 2021 року. Розкрито особливості підготовки, виконання і презентування результатів проекту «InArt» у ході участі в некомерційному освітньому проекті для молоді «Concept school. University edition» від Edison Space за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка Східної України». Проект ініційовано здобувачами вищої освіти у взаємодії з педагогами і випускниками університету. З огляду на успішність реалізації даного проекту надано рекомендації науковцям, педагогам закладів вищої освіти щодо участі їх у грантових програмах.
Опис
Ключові слова
грантові проєкти, здобувачі вищої освіти, міжнародні донори, щасливе освітнє середовище, grant projects, higher education students, international donors, happy educational environment
Бібліографічний опис
Бурназова В. В. Грантова підтримка здобувачів вищої освіти: успішний досвід участі в міжнародному проєкті / В. В. Бурназова // Мистецтво та освіта. – 2023. – № 2 (108). – С. 46–52.
Зібрання