Рефлексивний аналіз сучасних викликів вищої освіти в сфері нанотехнологій: український контекст та глобальні перспективи

Анотація
В Україні війна стала неприємним фоном повсякденного життя — постійні удари артилерії, сім’ї переселенців і геополітика. Ця похмура реальність поглинає публічний дискурс, відсуваючи інші нагальні питання в тінь. Серед цих прихованих криз є одна, яка рідко обговорюється, але має глибокі наслідки: стан вищої освіти в таких спеціалізованих галузях, як нанотехнології. Поки бореться з екзистенційними загрозами, освітня система, яка повинна підготувати наступне покоління до технологічної війни, сама перебуває в стані кризи, яка виникла ще до початку повномасштабної війни.
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Сичікова Я., Ковачов С., Несторенко О., Макаренко Т. (2023). Рефлексивний аналіз сучасних викликів вищої освіти в сфері нанотехнологій: український контекст та глобальні перспективи. Technologies and society: innovations, artificial intelligence, and challenges : Collective Scientific Monograph. – Katowice, Silesia Province, Poland, 2023. – Р. 293–304.
Зібрання