Використання арт-терапії у соціальній роботі з особами з інвалідністю

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2023
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
БДПУ
Анотація
У кваліфікаційній роботі визначеносутність арт-терапії у соціальній роботі; охарактеризовано методи арт-терапії та особливості використання їх у соціальній роботі з особами з інвалідністю; проаналізовано досвід використання арт-терапії в роботі з людьми з інвалідністю; розроблено рекомендації щодо підвищення ефективності використання арт-терапії у соціальній роботі з особами з інвалідністю.
Опис
In the qualification work, the determinability of art therapy in social work; methods of art therapy and features of their use in social work with persons with disabilities are characterized; the experience of using art therapy in working with people with disabilities is analyzed; recommendations for increasing the effectiveness of art therapy in social work with persons with disabilities.
Ключові слова
особи з інвалідністю, арт-терапія, методи арт-терапії, соціальна робота з особами з інвалідністю, persons with disabilities, art therapy, methods of art therapy, social work with persons with disabilities
Бібліографічний опис
Буханиста Н. Використання арт-терапії у соціальній роботі з особами з інвалідністю : кваліфікаційна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 231 Соціальна робота / наук. кер. Н. Захарова. – БДПУ, 2023. – 62 с.