Кафедра психології

Постійне посилання зібрання

Переглянути

Нові надходження

Зараз показуємо 1 - 5 з 82
  • Документ
    Особливості роботи тренера з різними віковими групами : силабус навчальної дисципліни на 2024-2025 навчальний рік
    (БДПУ, 2024) Сердюк, Наталія Іванівна
    Мета курсу: ознайомлення майбутніх тренерів з технологічними аспектами діяльності психолога при тренінговій роботі з різними віковими групами, сприяти особистісному зростанню та професійному становленню майбутніх психологів-тренерів. Предмет вивчення: особливості організації тренінгової роботи з різними віковими групами; з’ясування та відпрацювання практичних аспектів проведення психологічних тренінгів відповідно до вікових груп. Основні завдання вивчення курсу: сприяти набуттю майбутніми психологів-тренерів теоретичних знань з питань роботи психолога з особистостями різних вікових груп; сприяти формуванню у майбутніх психологів-тренерів професійних навичок та умінь розробляти та проводити тренінгові заняття у різними віковими групами; сприяти вихованню у майбутніх психологів-тренерів професійної компетентності.
  • Документ
    Основи психокорекції з практикумом : силабус навчальної дисципліни на 2024-2025 навчальний рік для ОПП Психологія
    (БДПУ, 2024) Сердюк, Наталія Іванівна
    Метою викладання навчальної дисципліни «Основи психокорекції з практикумом» є: розглянути теоретичні основи психологічної корекційної роботи; розглянути державну політику щодо практичної психологічної допомоги населенню; виховувати повагу до принципів загальнолюдської моралі; розвивати у студентів здібності надання практичної психокорекційної допомоги. Основними завданнями вивчення дисципліни «Основи психокорекції з практикумом» є: ознайомити студентів із загальними основами психологічної корекції, її предметом, завданнями та методами; розглянути характеристику складових частин психологічної корекції, закономірностей та принципів цього процесу; розвиток у майбутніх психологів здатності до аналітичного осмислення психологічної дійсності, навчання їх творчих підходів до визначення практичних дій у нестандартних психологічних ситуаціях, уміння приймати рішення (найбільш вдалі) у відповідності до закономірностей, принципів надання практичної психологічної допомоги.
  • Документ
    Психологія : силабус навчальної дисципліни на 2024-2025 навчальний рік для ОП «Професійна освіта. Енергетика, енергоефективність та енергозбереження»
    (Бердянський державний педагогічний університет, 2024) Нестеренко, Марина Миколаївна
    Мета та предмет курсу. Метою викладання навчальної дисципліни «Психологія» є забезпечення загальної теоретичної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти у галузях загальної, вікової та педагогічної психології. Предметом психології є закономірності розвитку психіки людини, розвиток особистості й когнітивних процесів людини на різних вікових етапах, психологічні основи навчання, виховання і педагогічної діяльності.
  • Документ
    Психологія : силабус навчальної дисципліни на 2024–2025 навчальний рік для ОПП «Середня освіта (українська мова і література, англійська мова)»
    (Бердянський державний педагогічний університет, 2024) Кочерга, Євгенія Володимирівна
    Метою викладання навчальної дисципліни «Психологія» є забезпечення загальної теоретичної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти у галузі загальної, вікової та педагогічної психології. Предметом психології є закономірності та механізми психіки, психічна діяльність, психічні процеси, стани та властивості людини; розкриття законів розвитку і перебігу психологічної діяльності; становлення психічних властивостей людини; з’ясування життєвого значення психіки.
  • Документ
    Психологія соціального впливу: силабус навчальної дисципліни 2024-2025 навчальний рік
    (Бердянський державний педагогічний університет, 2025) Стрільчук, Оксана Володимирівна
    Метою курсу є надати розуміння психології емоцій, їх впливу на повсякденне життя особистості та поведінкові реакції. Розвинути навички емоційної стійкості, навчити учасників ефективно управляти стресом, підтримувати емоційний баланс та розвивати адаптивність у складних життєвих ситуаціях