Випуск 1 (2018)

Постійне посилання зібрання

Переглянути

Нові надходження

Зараз показуємо 1 - 5 з 40
  • Документ
    Організація самостійної роботи студентів магістратури
    (Бердянський державний педагогічний університет, 2018) Щербакова, Катерина Йосипівна; Щербакова, Надія Миколаївна
    Характеризуються особливості організації навчального процесу студентів магістратури в контексті опанування ними навичками самостійної роботи. Процес навчання розглядається як структурно-функціональна модель, що включає такі елементи: мета, особливості організації навчального процесу, зміст і форма самостійної роботи та результат.
  • Документ
    Пізнавальний бар'єр як засіб активізації іншомовної діяльності студентів
    (Бердянський державний педагогічний університет, 2018) Тернавська, Л. М.
    У статті розглядається проблема навчальної іншомовної діяльності студентів. Автор зазначає, що з метою її активізації викладачам доцільно штучно створювати когнітивні бар'єри на заняттях з іноземних мов. Автор доводить, що когнітивний бар'єр виникає, коли є протиріччя між необхідністю виконати завдання і неможливістю зробити це, використовуючи наявні знання і навички.
  • Документ
    Управління знаннями в процесі формування предметних компетентностей майбутніх учителів інформатики
    (Бердянський державний педагогічний університет, 2018) Сікора, Я. Б.
    У статті обґрунтовується взаємозв’язок двох інновацій – це концепція управління знаннями та застосування компетентнісного підходу в освіті. На основі класифікації знання визначено, що знання наявні у формуванні компетентності, вони відрізняють одного студента від іншого. Характеризуються основні поняття управління знаннями на основі інформаційної моделі DIKW. Виділені етапи життєвого циклу знань (виявлення, набуття, розвиток, зберігання, передача), здійснено їх перенесення в галузь освіти.
  • Документ
    Педагогічні умови виховання толерантності в старшокласників
    (Бердянський державний педагогічний університет, 2018) Пономарьова, О. Ю.
    У статті розглянуто педагогічні умови виховання толерантності старшокласників. Розкрито сутність поняття “умова”. Окреслено різноманітні підходи науковців щодо педагогічних умов виховання толерантності школярів. Подано широкий спектр педагогічних умов виховання толерантності, орієнтованих на розвиток різних компонентів толерантності, оновлення різних форм учнівського самоврядування, розвиток навичок комунікації та співпраці учнівської молоді, а також спрямованих на розвиток міжособистісної толерантності. На основі узагальнених результатів дослідження виокремлено найбільш ефективні педагогічні умови щодо виховання толерантності у старшокласників.
  • Документ
    Рухова активність як невід’ємна складова формування здорового способу життя студентської молоді
    (Бердянський державний педагогічний університет, 2018) Павленко, Є. А.
    Актуалізується потреба пошуку шляхів подальшого удосконалення системи фізичного виховання у закладах вищої освіти через комплексне використання фізичних вправ й формування у студентів позитивної мотивації до занять фізичною культурою, Обґрунтовується необхідність використання різноманітних форм рухової активності як невід’ємної складової формування здорового способу життя студентської молоді