Філософсько-історичний хореографічний кіно-роздум «вибір - 1654»

Ескіз недоступний
Дата
2023
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Бердянський державний педагогічний університет
Анотація
У кваліфікаційній роботі (творчому проєкті) проаналізовано основні засади теорії хаосу, «ефекту метелика», альтернативних реальностей та історій та визначено міждисциплінарний зв'язок усіх цих понять з темою вибору в наукових та мистецьких джерелах. Описано контекст взаємодії гетьмана Богдана Хмельницького із союзниками через висвітлення особливостей Березневих статей 1654 року. На основі авторської анкети проаналізувати впевненість у власних виборах студентів та випускників БДПУ, з метою виявлення їх обізнаності стосовно Переяславської ради та Березневих статей, їх ставлення до постаті Богдана Хмельницького та доцільності творчої версії розробки теми. Створено філософсько-історичний хореографічний кіно-роздум «Вибір 1654» через розробку бюджету і таймінгу, режисерського кіно-сценарію та хореографічної лексики із застосуванням унікального музичного супроводу, нестандартних локацій, знято та змонтувано матеріал (етапи предпродакшену, зйомок і постропродакшену).
Опис
Ключові слова
альтернативна історія, теорія хаосу, «ефект метелика», буфоркація, Богдан Хмельницький, інтеграція сучасного танцю та кіномистецтва, режисерський кіно-сценарій
Бібліографічний опис
Швидка А. Філософсько-історичний хореографічний кіно-роздум «Вибір-1654» : кваліфікаційна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 024 Хореографія / А. Швидка ; наук. кер. О.Мартиненко. – БДПУ, 2023. – 111 с.