Виклики на можливості підвищення мотивації у студентів вищих навчальних закладів

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2023
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Запоріжжя
Анотація
Дослідження присвячене актуальній проблемі підвищення мотивації студентів у вищих навчальних закладах з метою поліпшення результатів навчання, збереження контингенту, розвитку навчальної культури та формування конкурентоспроможних фахівців. Мета дослідження включає визначення чинників, що впливають на мотивацію, виявлення викликів та перешкод, розробку методів підвищення мотивації, оцінку впливу на результати навчання та розробку рекомендацій для вищих навчальних закладів. Зазначається, що формування мотивації є складним процесом, а ефективність підвищення мотивації залежить від участі і викладачів, і саморозвитку студентів. Результати аналізу вказують на важливість мотивації для успішності та розвитку особистості в освітньому процесі.
Опис
Ключові слова
мотивація студентів, вищі навчальні заклади, результати навчання, навчальна культура, формування конкурентоспроможних фахівців
Бібліографічний опис
Галушкова М. М. Виклики на можливості підвищення мотивації у студентів вищих навчальних закладів / Галушкова М. М., Лесик А. С. // Педагогіка вищої школи: досвід і тенденції розвитку : матеріали VII матеріали Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції (Запоріжжя, ЗНУ, 25.10.2023). – Запоріжжя, 2023. – С. 5–6.