Міофункціональна терапія в роботі логопеда : силабус навчальної дисципліни на 2023-2024 навчальний рік для ОП «Логопедія. Спеціальна психологія»

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2023
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
БДПУ, Запоріжжя
Анотація
Метою викладання навчальної дисципліни «Міофункціональна терапія в роботі логопеда» є формування здобувачів вищої освіти знань про особливості, форми й методи міофункціональної терапії в роботі логопеда. Основними завданнями вивчення дисципліни «Міофункціональна терапія в роботі логопеда у» є: ознайомлення із особливостями розвитку фізіологічних і патологічних прикусів та їх впливом на мовленнєвий розвиток дітей, процесом формування основних функцій смоктання, жування, ковтання, дихання та мовлення у дітей, методами обстеження та корекції функціональних порушень цих функцій, етіопатогенезом міофункціональних і мовленнєвих порушень у дітей та сучасними засобами корекції міофункціональних та мовленнєвих порушень
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Ревуцька О. В. Міофункціональна терапія в роботі логопеда : силабус навчальної дисципліни на 2023-2024 навчальний рік для ОП «Логопедія. Спеціальна психологія». - Запоріжжя, 2023. - 14 с.