Кафедра економіки, менеджменту та фінансів
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд Кафедра економіки, менеджменту та фінансів за Ключові слова "бізнес"
Зараз показуємо 1 - 4 з 4
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументБізнес-планування : силабус навчальної дисципліни на 2024–2025 н. р., м2ФС-з(БДПУ, 2024) Несторенко, Тетяна ПетрівнаМетою є надання студентам ґрунтовних знань з бізнес-планування та підприємницької діяльності, оволодіння інструментарієм розробки бізнес-планів та прийняття ефективних господарських рішень з огляду на сучасні економічні реалії та українське законодавство. Основними завданнями є формування чіткого уявлення про те, що успіх будь-якого бізнесу залежить не тільки від наявності стартового капіталу і підприємницького хисту, а й від знання закономірностей функціонування економічних мікросистем у різних ринкових ситуаціях й вміння їх ефективно застосовувати; набуття навичок розробки бізнес-планів та практичного використання мікроекономічного аналізу в підприємницькій діяльності й в бізнесі.
- ДокументЕкономічна психологія : силабус навчальної дисципліни на 2024–2025 н. р., 4 ЕК(Бердянський державний педагогічний університет, 2024) Несторенко, Тетяна ПетрівнаМетою курсу є формування компетентності в галузі економічної психології як міждисциплінарної галузі наукового знання та практичної готовності до здійснення професійних психологічних функцій у сфері виробничої діяльності. Основними завданнями є формування загального уявлення про психологічні основи ведення бізнесу; розкриття психологічних аспектів економічної діяльності; вивчення теоретико-методологічних і прикладних закономірностей та особливостей прояву індивідуальних і групових психологічних якостей в економічному середовищі, а також чинників і механізмів впливу економічних явищ на формування поведінки особистості в ринковому середовищі.
- ДокументПоведінкова економіка і фінанси : силабус навчальної дисципліни на 2024–2025 н. р. для другого рівня вищої освіти (магістр)(БДПУ, 2024) Несторенко, Тетяна ПетрівнаМетою є формування компетентності в галузі економічної психології як міждисциплінарної галузі наукового знання та практичної готовності до здійснення професійних психологічних функцій у сфері виробничої діяльності. Основними завданнями є формування загального уявлення про психологічні основи ведення бізнесу; розкриття психологічних аспектів економічної діяльності; вивчення теоретикометодологічних і прикладних закономірностей та особливостей прояву індивідуальних і групових психологічних якостей в економічному середовищі, а також чинників і механізмів впливу економічних явищ на формування поведінки особистості в ринковому середовищі.
- ДокументУправлінська економіка : силабус навчальної дисципліни на 2024–2025 н. р., 3ФС(БДПУ, 2024) Несторенко, Тетяна ПетрівнаМетою є надання студентам ґрунтовних знань з глибокого розуміння наукових аспектів економічної діяльності управлінського персоналу підприємства, розробки системи теоретичних та практичних знань про методи та процеси управління формуванням, функціонування та розвитку потенціалу підприємства як збалансованої соціально-економічної системи. Основними завданнями є формування у студентів знань та навичок у сфері прийняття стратегічних рішень для розвитку бізнесу, керування підприємством в умовах конкуренції, ризиків і змін у економічному оточенні. Отримані знання під час вивчення цієї дисципліни допоможуть студентам розуміти і тлумачити економічну реальність та механізми функціонування сучасної економіки, а також полегшать практичне застосування економічної інформації та її вмілу обробку. Основні аспекти, які вивчаються в цій дисципліні, включають операційне управління малими і середніми підприємствами, корпоративні фінанси, конкурентоспроможність підприємств, аналіз ринку та маркетингові дослідження, управління персоналом, витратами і якістю, страхування і ризики в бізнесі, логістика, управління проектами, стратегічне управління, управлінський облік, бренд-менеджмент, ведення переговорів, PR, лобіювання, регулювання економіки і політики в галузі конкуренції, трудове право, корпоративна соціальна відповідальність.