Кафедра економіки, менеджменту та фінансів
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Нові надходження
- ДокументСучасні інструменти розвитку громад : силабус остівнього компоненту на 2024-2025 н.р.(Бердянський державний педагогічний університет, 2024-11) Оргієць, Оксана МиколаївнаМета навчальної дисципліни: сформувати знання про передумови формування і розвитку об’єднаних територіальних громад, управління ними в умовах децентралізації місцевого самоврядування; надати загальну характеристику сучасним інструментам розвитку громадам; виробити практичні навички їх використання для забезпечення сталого розвитку об’єднаних територіальних громад, створених у рамках децентралізацї. Основними завданнями курсу є: - надати слухачам теоретичні знання про основні сучасні інструменти розвитку територіальних громад, які утворилися внаслідок децентралізації місцевого самоврядування; - розкрити підходи до управління окремими населеними пунктами в межах ОТГ, процесами планування розвитку громади, залучення громадськості до вирішення місцевих проблем; - набуття навичок використання інструментів управління для ефективного розвитку територіальних громад, підвищення згуртованності громади, підняття довіри до органів місцевого самоврядування.
- ДокументУправління туристичними дестинаціями : силабус освітнього компоненту на 2024-2025 н.р.(Бердянський державний педагогічний університет, 2024-09) Оргієць, Оксана МиколаївнаМета курсу полягає у формуванні базових теоретичних знань вчення про туристичні дестинації, набуття навиків управління формуванням та сталим розвитком туристичних дестинацій. Основними завданнями курсу є: - надати слухачам базові теоретичні знання про туристичні дестинації, їх структуру та типологію; - розглянути туристичні дестинації як об’єкти управління, розкрити цілі та підходи до керування ними; - розкрити сутність та значення принципів управління туристською дестинацією; - охарактеризувати тенденції управлінських процесів в туризмі; - вміти визначати туристичний потенціал туристичних дестинацій, - вміти визначати туристичний потенціал туристичних дестинацій, набути навички використання інструментів управління для ефективного розвитку туристичних дестинацій.
- ДокументАналіз господарської діяльності підприємств готельного, курортного та туристичного сервісу : силабус навчальної дисципліни на 2024-2025 н. р., 3МН, 3МН-з(БДПУ, 2024) Несторенко, Тетяна ПетрівнаМетою навчальної дисципліни «Аналіз господарської діяльності підприємств готельного, курортного та туристичного сервісу» є надання студентам ґрунтовних теоретичних знань та практичних навичок з питань аналізу результатів діяльності підприємства в умовах функціонування ринкових відносин, озброєння майбутніх фахівців сучасною науковою методологією, передбачення економічних наслідків управлінських рішень та їх обґрунтування на підставі використання принципів і методів аналізу та пошуку резервів з метою забезпечення ефективності господарювання на рівні підприємства як первинної ланки виробництва. Основними завданнями є придбання студентами теоретичних знань та практичних навичок, необхідних для кваліфікованого вирішення практичних задач при проведенні аналізу діяльності підприємства, при плануванні та контролю, а також подальшого вдосконалення процесу контролю на підприємствах, яке передбачає опанування сучасних прийомів та методів економічного аналізу в сучасних умовах.
- ДокументМоделювання фінансових процесів курортно-рекреаційних систем : силабус навчальної дисципліни на 2024-2025 н. р., 2ФС(БДПУ, 2024) Несторенко, Тетяна ПетрівнаМетою курсу є надання студентам знань та навичок, необхідних для аналізу, моделювання та управління фінансовими процесами в курортно-рекреаційних системах. Особливий акцент робиться на застосуванні сучасних інструментів фінансового моделювання та прогнозування, з урахуванням специфіки функціонування курортних та туристичних підприємств.
- ДокументІнноваційний бізнес : силабус навчальної дисципліни 2024-2025 н.р., 3 ЕК(БДПУ, 2024) Несторенко, Тетяна ПетрівнаМетою курсу є забезпечення студентів комплексом фахових знань у сфері економіки та організації інноваційної підприємницької діяльності, а також її управлінських аспектів. Основним завданням є розвиток практичних навичок з ефективного планування, організації та економічної оцінки напрямків інноваційної діяльності підприємства, враховуючи актуальні тенденції та закономірності інноваційного розвитку сучасної економіки.