Факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд Факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв за Ключові слова "війна"
Зараз показуємо 1 - 3 з 3
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументВплив фітнес-технологій на психічні стани особистості(БДПУ, 2024) Підгорна, АннаУ кваліфікаційній роботі здійснено аналіз наукової літератури з проблеми психічних станів особистості, визначено особливості психічних станів особистості під час війни, а саме: поглиблено науковий контент психічних станів особистості, визначено чинники впливу, розкрито вплив фітнес-технологій на психічні стани особистості. Розроблено та впроваджено програму емпіричного дослідження. Розроблено корекційну програму з профілактики негативних психічних станів особистості за допомогою фітнес-технологій. Доведено значення та необхідність психологічної та фізичної підтримки і допомоги під час війни.
- ДокументОсобливості переживання психологічного благополуччя переміщеними особами під час війни(БДПУ, 2024) Котюх, Дар’яУ кваліфікаційній роботі здійснено аналіз наукової літератури з проблеми психологічного благополуччя особистості, визначено особливості переживання психологічного благополуччя переміщеними особами під час війни, а саме: поглиблено науковий контент психологічного благополуччя особистості, визначено його чинники, розкрито особливості психологічного благополуччя переміщених осіб в умовах війни. Розроблено та впроваджено програму емпіричного дослідження. Розроблено корекційно-розвивальну програму з оптимізації психологічного благополуччя переміщених осіб в умовах воєнного часу. Доведено значення та необхідність психологічної підтримки та допомоги переміщеним особам під час війни.
- ДокументТолерантність до невизначеності як чинник життєстійкості особистості в умовах війни(БДПУ, 2024) Леонт’єва, ГаннаУ кваліфікаційній роботі здійснено аналіз наукової літератури з проблеми толерантності до невизначеності: поглиблено науковий контент зазначеного феномена, визначено його чинники, розкрито особливості толерантності до невизначеності під час війни. Розроблено та впроваджено програму емпіричного дослідження. Розроблено корекційно-розвивальну програму з оптимізації толерантності до невизначеності майбутніх психологів. Доведено значення та необхідність формування толерантності до невизначеності у майбутніх психологів як важливої фахової компетентності та чинника життєстійкості в умовах війни.