Кафедра початкової освіти
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд Кафедра початкової освіти за Ключові слова "академічна доброчесність"
Зараз показуємо 1 - 3 з 3
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументАкадемічна доброчесність університетської спільноти : силабус навчальної дисципліни на 2023-2024 навчальний рік(БДПУ, 2023) Попова, Ольга ІванівнаМета та предмет курсу: формування в здобувачів цілісної системи знань про сучасні принципи академічної доброчесності в освітянському та науковому просторі, набуття навичок і компетентностей щодо організації освітньої та наукової роботи з дотриманням правил академічної доброчесності та етичних норм здійснення освітньої діяльності. Завдання курсу: 1. Сформувати цілісне уявлення про сутність академічної доброчесності та нечесності, окреслення шляхів і способів підвищення академічної культури магістрантів, набуття практичного досвіду самостійного пошуку, опрацювання та коректного використання джерел, вироблення навичок наукового мовлення, формування навичок аналізу та реферування наукових текстів, підготовки на основі опрацьованих власних робіт. 2. Розвивати в здобувачів навичок усної та письмової презентації результатів наукового дослідження українською мовою, умінь операційної обробки наукових текстів різних жанрів наукового стилю і жанрів; моделювання зв’язних наукових текстів різних жанрів, у тому числі з використанням інформаційних технологій. 3. Сприяти усвідомленню цінностей, норм і традицій академічної культури.
- ДокументОснови академічного письма: силабус освітнього компоненту для здобувачів спеціальності 014. Середня освіта(БДПУ, 2024) Попова, Ольга ІванівнаМета та предмет курсу: засвоїти найважливіші теоретичні відомості про академічне письмо, методологію та технологію наукових досліджень; удосконалити комунікативну компетентність шляхом створення академічних текстів професійного спрямування. Завдання курсу: 1. Ознайомити здобувачів вищої освіти зі специфікою академічного письмового мовлення. 2. Виробити навички правильного оформлення покликань і бібліографічного списку джерел за українськими і міжнародними стандартами, дотримуючись принципів академічної доброчесності. 3. Сформувати академічну грамотність. 4. Виробити вміння правильно структурувати й оформлювати наукову роботу. 5. Інтегрувати набуті знання для оптимізації наукових досліджень.
- ДокументОснови наукового мовлення та академічної культури: силабус навчальної дисципліни «Початкова освіта» на 2023-2024 навчальний рік(БДПУ, 2024) Попова, Ольга ІванівнаМета та предмет курсу: допомогти здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти зрозуміти специфіку українського наукового мовлення; засвоїти системні знання про використання фахових термінів, розвиток традицій наукової усної та писемної комунікації; виробити вміння продукувати тексти наукових жанрів; дотримуватися академічної культури в процесі здійснення дослідницької діяльності. Завдання курсу: 1. Засвоєння здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освітизнань щодо специфічних рис писемної та усної форм наукового стилю української літературної мови, основних жанрових різновидів наукового стилю; головних категорій, властивостей, структури, мовних засобів організації наукової інформації в академічному тексті; культури конспектування, анотування, реферування, редагування, перекладу наукового тексту. 2. Формування в магістрантів умінь щодо пошуку і використання необхідної інформації з лексикографічних, довідниково-енциклопедичних, наукових, навчальних, навчально-методичних видань у процесі підготовки кваліфікаційної роботи, її апробації та в подальшій професійній діяльності. 3. Розвиток у здобувачів навичок усної та письмової презентації результатів наукового дослідження українською мовою, умінь операційної обробки наукових текстів різних жанрів наукового стилю і жанрів; моделювання зв’язних наукових текстів різних жанрів, у тому числі з використанням інформаційних технологій. 4. Усвідомлення цінностей, норм і традицій академічної культури.