Кафедра прикладної психології та логопедії

Постійне посилання зібрання

Переглянути

Нові надходження

Зараз показуємо 1 - 5 з 76
  • Документ
    Пропедевтика мовленнєвих порушень у дітей «групи ризику»: силабус освітнього компонента на 2024-2025 навч.рік напрям підготовки 012 Дошкільна освіта
    (Бердянський державний педагогічний університет, 2025) Синиця, Аліна Олександрівна
    Метою викладання - формування у здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня глибокого розуміння є формування теоретичної та практичної основи фахової підготовки майбутніх логопедів, здатних професійно вирішувати завдання з попередження мовленнєвих порушень у дітей «групи ризику». Основними завданнями вивчення дисципліни «Пропедевтика мовленнєвих порушень у дітей «групи ризику» є ознайомлення здобувачів з теоретико-методичними основами забезпечення пропедевтики мовленнєвих порушень дитини «групи ризику», озброєння здобувачів ефективними методами вивчення особливостей мовленнєвого розвитку дитини «групи ризику». Ознайомлення та опанування здобувачами методами та прийомами для створення логопедизованого простору розвитку дитини р» групи ризику» використовуючи сучасні форми, методи та прийоми роботи з такою дитиною, що сприятимуть ранній логоінтервенції у мовленнєвий розвиток.
  • Документ
    Раннє втручання в системі спеціальної та інклюзивної освіти: силабус навчальної дисципліни на 2024-2025 навчальний рік, ІІ семестр, спеціальність 016 Спеціальна освіта
    (БДПУ, 2024) Синиця, Аліна Олександрівна
    Метою викладання навчальної дисципліни «Раннє втручання в системі спеціальної та інклюзивної освіти» є формування у здобувачів вищої освіти першого рівня глибокого розуміння теоретико-методичних основ організації та надання послуги раннє втручання в системі спеціальної освіти, а також озброєння їх ефективними методами та прийомами роботи з дітьми раннього віку з особливими освітніми потребами враховуючи вікові та типологічні відмінності, та їх батьками.
  • Документ
    Розвиток потенціалу особистості та групи : силабус на 2024-2025 н. р. (ОПП "Поствоєнна соціально-психологічна реабілітація")
    (БДПУ, 2024) Цибуляк, Наталя Юріївна
    Мета курсу: формування у здобувачів вищої освіти зі спеціальності компетенції та результатів навчання, необхідних для розкриття потенціалу різних категорій осіб, соціальних груп і громад, які постраждали від війни, шляхом впровадження технологій життєтворення. Предмет курсу: психологічна реабілітація різних категорій осіб, соціальних груп і громад, які постраждали від війни.
  • Документ
    Тренінг стресостійкості та посттравматичного зростання : силабус на 2024-2025 н. р. (ОПП "Поствоєнна соціально-психологічна реабілітація")
    (БДПУ, 2024) Єфименко, Микола Миколайович
    Підготовка майбутніх фахівців із соціальної роботи, соціальних педагогів, психологів до засвоєння майбутніми фахівцями психологічних знань про такий феномен як стрес, який дає можливість організму пристосовуватися до змін середовища за рахунок універсального комплексу нейрогуморальних реакцій, опанування принципами надання ППД та самодопомоги під час травматичного стресу, формування стресостійкості та постравматичного зростання. Предмет курсу: вивчення процесу когнітивного переосмислення травми, визначення її позитивного впливу на світосприйняття людини та можливостей побудувати новий життєвий план.
  • Документ
    Травма: супровід та стратегії втручання : силабус на 2024-2025 н. р. (ОПП "Поствоєнна соціально-психологічна реабілітація")
    (БДПУ, 2024) Старинська, Олена Віталіївна
    Мета курсу: сприяти розвитку професійної компетентності фахівців з поствоєнної соціально-психологічної реабілітації шляхом засвоєння теоретичних і практичних знань щодо особливостей психологічного супроводу психотравми різної генези та у різних груп населення враховуючи їх специфіку. Предмет курсу: оволодіння теорією і практикою застосування психотехнологій у процесі супроводу психологічної травми у різних категорій населення, а також практичними прийомами здійснення основних форм та методів психологічної допомоги представникам різних клієнтських груп.